Archiv aukcí

Miloslav Motl - Hráči

olej - plátno

signováno:

80 x 60 cm

1967
malba místy oděrky

vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

29. 02. 2020

Oldřich Kulhánek - Job No 2

Litografie

signováno:

64 x 92 cm

2003
neadjustováno

vyvolávací cena:

48 000 Kč

48 000 Kč

02. 02. 2020

Václav Soušek - Růže ve váze

signováno:

48 x 53 cm

rozměr s rámem 68 x 73 cm
olej na plátně
rám - místy drobné oděrky

vyvolávací cena:

2 200 Kč

2 200 Kč

02. 02. 2020

Neznámý mistr - Spasitel

signováno:

62 x 47 cm

vyvolávací cena:

4 000 Kč

0 Kč

02. 02. 2020

Vojtěch Sedláček - Javorníky od Soláně

Olej - karton

signováno:

29 x 40 cm

rozměr s rámem 43 x 53 cm
r.1956

vyvolávací cena:

2 900 Kč

2 900 Kč

15. 12. 2019

Josef Wagner - Kresba černou

Kresba

signováno:

70 x 47 cm

vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 500 Kč

15. 12. 2019

Miloš Pošar - Krkonošská zima

signováno:

40 x 50 cm

vyvolávací cena:

4 500 Kč

4 800 Kč

15. 12. 2019

Miloš Pošar - Podzim II

signováno:

40 x 56 cm

vyvolávací cena:

4 500 Kč

4 800 Kč

15. 12. 2019

Zuzana Kadlecová - Ženy 03

Kresba

signováno:

29 x 21 cm

paspartováno, zaskleno

vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

15. 12. 2019

Zuzana Kadlecová - Ženy 02

Kresba

signováno:

29 x 21 cm

paspartováno, zaskleno

vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

15. 12. 2019