Archiv aukcí

Alois Šimorda - Cesta lesem

olej - plátno

signováno:

87 x 75 / 70 x 58 cm

malba místy oděrek, flíčky

vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

31. 01. 2021

Jiran Robert - Dáma s perlama

olej - plátno

signováno:

70 x 50 cm

bez adjustace, autorské razítko

vyvolávací cena:

28 000 Kč

29 000 Kč

31. 01. 2021

Jiří Ryšavý - Balvan

Akryl

signováno:

70 x 85 cm

vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

31. 01. 2021

Václav Špála - Děvečka nahoře bez

linoryt

signováno:

25 x 15 cm

kolorovaný linoryt, datace ´18
adjustace rám v rámu

vyvolávací cena:

28 000 Kč

29 000 Kč

15. 12. 2020

Alois Lukášek - Tání u Svratky

olej - karton

signováno:

50 x 60 / 64 x 73 cm

datováno 1957
rám místy oděrky a praskliny

vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

30. 11. 2020

Vladimír Komárek - Anděl

signováno:

19 x 25 / 33 x 39

č. 34 / 100
pasparta + olep

vyvolávací cena:

2 200 Kč

2 400 Kč

30. 11. 2020

Jiří Slíva - Blue Moon

signováno:

43 x 53 / 65 x 74

č. 12 / 55

vyvolávací cena:

7 500 Kč

7 600 Kč

30. 11. 2020

Libor Lípa - Čočka

akryl - olej

signováno:

vzadu

70 x 95

z cyklu Taneční kopec, datace 2004
bez adjustace

vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 100 Kč

30. 11. 2020

Jindra Husáriková - Pták ohnivák

pastel

signováno:

63 x 49 / 84 x 68

TOP stav

vyvolávací cena:

26 000 Kč

26 000 Kč

30. 11. 2020

Libor Lípa - Matčino oko

akryl

signováno:

vzadu

70 x 95

cyklus Taneční kopec, datace 2003
bez adjustace

vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 500 Kč

30. 11. 2020