Archiv aukcí

Vítečková Kateřina - Bílý kostelík

litografie

signováno:

11 x 8 / 32 x 25 cm

barevná litografie s datací 1996, zaskleno s paspartou

vyvolávací cena:

150 Kč

150 Kč

31. 08. 2021

Neznámý mistr - Krajina s potokem

olej - plátno

signováno:

59 x 88 / 45 x 74 cm

malba místy škábanec, rám semtam škrábanec

vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

31. 08. 2021

Vojtěch Hynek Popelka - Na cestě k lesu

Olej - plátno

signováno:

62 x 76 cm

rozměr plátna 44 x 57 cm
oděrky na rámu

vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

31. 08. 2021

Libor Lípa - Hana Borovcová

olej - plátno

signováno:

130 x 145

s datací ´96; adjustováno

vyvolávací cena:

12 500 Kč

13 000 Kč

31. 07. 2021

Hora - Ves s kostelíkem

olej

signováno:

64 x 84 / 48 x 68

vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

30. 06. 2021

Kohout V. - K chalupám 1918

olej - karton

signováno:

57 x 68 / 43 x 53

signováno V. Kohout s datací 1918
původní rám sem tam oděrek

vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

30. 06. 2021

Jindra Husáriková - V ateliéru

tempera

signováno:

48 x 40 / 64 x 55

vyvolávací cena:

21 000 Kč

21 000 Kč

30. 06. 2021

Franz Hohenberger - Zátiší s ovocem

olej - plátno

signováno:

92 x 107 / 56 x 68

zlacený dřevěný rám, praskliny, úlomky
malba v jednom místě poškozena

vyvolávací cena:

22 000 Kč

0 Kč

31. 05. 2021

B Horyna - Práce na poli

olej - plátno

signováno:

59 x 79 / 80 x 100 cm

rám poškozen

vyvolávací cena:

5 500 Kč

6 000 Kč

30. 04. 2021

Vladimír Komárek - Dívka s ovocem

signováno:

25 x 18 / 42 x 32

pasparta - olep - sklo
č. 24 / 50

vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

30. 04. 2021