Archiv aukcí

TIMO - Máš na míň !!

akryl - plátno

signováno:

vzadu

90 x 90 cm

vyvolávací cena:

30 000 Kč

30 000 Kč

31. 03. 2020

Michal Halva - Město se zapadajícím sluncem

Kombinovaná technika

signováno:

39 x 43 cm

sololit

vyvolávací cena:

3 500 Kč

5 000 Kč

31. 03. 2020

Milan Chabera - Nablízku

Kombinovaná technika

signováno:

33 x 26 cm

rozměr s rámem 39 x 31,5 cm
rozměr samotné grafiky 21 x 15 cm

vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

31. 03. 2020

Bohuš Jirků - Nahlížení

olej - lepenka

signováno:

56 x 47 / 70 x 60 cm

vyvolávací cena:

18 000 Kč

18 000 Kč

31. 03. 2020

Neznámý mistr - symbolika

olej - plátno

signováno:

78 x 64 cm

1947

vyvolávací cena:

300 Kč

300 Kč

31. 03. 2020

Milan Chabera - Nadbytek hříchu

signováno:

70 x 70 cm

2004 datováno

vyvolávací cena:

21 000 Kč

22 000 Kč

29. 02. 2020

Miloslav Motl - Hráči

olej - plátno

signováno:

80 x 60 cm

1967
malba místy oděrky

vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

29. 02. 2020

Dastych - kraj

tempera

signováno:

32 x 39 cm

rám 60 x 66 cm
pasparta poškozena, rám místy praskliny i oděrky

vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

29. 02. 2020

Oldřich Kulhánek - Job No 2

Litografie

signováno:

64 x 92 cm

2003
neadjustováno

vyvolávací cena:

48 000 Kč

48 000 Kč

02. 02. 2020

Katarína Vavrová - Erotic

Grafika

signováno:

24 x 27 cm

rozměr s rámem 27 x 31 cm
rozměr grafiky 13 x 17 cm
lehce poškozený rám

vyvolávací cena:

1 800 Kč

1 900 Kč

02. 02. 2020