Archiv aukcí

Václav Špála - Děvečka nahoře bez

linoryt

signováno:

25 x 15 cm

kolorovaný linoryt, datace ´18
adjustace rám v rámu

vyvolávací cena:

28 000 Kč

29 000 Kč

15. 12. 2020

Vladimír Komárek - Anděl

signováno:

19 x 25 / 33 x 39

č. 34 / 100
pasparta + olep

vyvolávací cena:

2 200 Kč

2 400 Kč

30. 11. 2020

Alois Lukášek - Tání u Svratky

olej - karton

signováno:

50 x 60 / 64 x 73 cm

datováno 1957
rám místy oděrky a praskliny

vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

30. 11. 2020

Jiří Slíva - Blue Moon

signováno:

43 x 53 / 65 x 74

č. 12 / 55

vyvolávací cena:

7 500 Kč

7 600 Kč

30. 11. 2020

Jindra Husáriková - Pták ohnivák

pastel

signováno:

63 x 49 / 84 x 68

TOP stav

vyvolávací cena:

26 000 Kč

26 000 Kč

30. 11. 2020

Libor Lípa - Čočka

akryl - olej

signováno:

vzadu

70 x 95

z cyklu Taneční kopec, datace 2004
bez adjustace

vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 100 Kč

30. 11. 2020

Libor Lípa - Matčino oko

akryl

signováno:

vzadu

70 x 95

cyklus Taneční kopec, datace 2003
bez adjustace

vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 500 Kč

30. 11. 2020

Alois Šimorda - Mýtina

olej - plátno

signováno:

63 x 73 / 46 x 57 cm

rám místy oděrky, plátno / malba protlačena

vyvolávací cena:

2 000 Kč

3 100 Kč

31. 10. 2020

Jožka Baruch - Chaloupka

akvarel

signováno:

65 x 50 / 48 x 35

zaskleno, datováno ´28

vyvolávací cena:

5 000 Kč

17 500 Kč

31. 10. 2020

signatura nečitelná - Jezdci na lovu

olej - plátno

signováno:

67 x 86 / 49 x 69

signatura s datací 1917
malba popraskaná

vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

31. 10. 2020