Archiv aukcí

Ondřej Kočár - Jarní doteky

olej - lepenka

signováno:

83 x 78 / 99 x 93

oděrky na rámu

vyvolávací cena:

15 800 Kč

16 300 Kč

31. 05. 2020

Zdeněk Hajný - Krajina souznění

signováno:

61 x 51 / 86 x 75

strukturovaný olej

vyvolávací cena:

48 800 Kč

48 800 Kč

07. 05. 2020

Vladimír Gažovič - Kolotoč života

litografie

signováno:

85 x 62 / 103 x 75

doatováno 1981
barevná litografie č 51 / 70

vyvolávací cena:

28 000 Kč

0 Kč

30. 04. 2020

Stanislav Sedláček - Brno - panorama

Akvarel

signováno:

32 x 49 cm

akvarel
datováno 2002
rozměr s rámem 50 x 65 cm

vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 600 Kč

30. 04. 2020

Milan Chabera - Nablízku

Kombinovaná technika

signováno:

33 x 26 cm

rozměr s rámem 39 x 31,5 cm
rozměr samotné grafiky 21 x 15 cm

vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

31. 03. 2020

TIMO - Máš na míň !!

akryl - plátno

signováno:

vzadu

90 x 90 cm

vyvolávací cena:

30 000 Kč

30 000 Kč

31. 03. 2020

Bohuš Jirků - Nahlížení

olej - lepenka

signováno:

56 x 47 / 70 x 60 cm

vyvolávací cena:

18 000 Kč

18 000 Kč

31. 03. 2020

Neznámý mistr - symbolika

olej - plátno

signováno:

78 x 64 cm

1947

vyvolávací cena:

300 Kč

300 Kč

31. 03. 2020

Michal Halva - Město se zapadajícím sluncem

Kombinovaná technika

signováno:

39 x 43 cm

sololit

vyvolávací cena:

3 500 Kč

5 000 Kč

31. 03. 2020

signatura nečitelná - náměstí

signováno:

14 x 9 cm

rám 31 x 23 cm, původní, oděrky
paspartováno, zaskleno

vyvolávací cena:

300 Kč

700 Kč

31. 03. 2020