Archiv aukcí

František Navrátil - Figura - žena v plášti

sochařská díla

signováno:

výška 77 cm

signováno, datováno Navrátil ´84
materiál - sádra
místy oděrek, stav odpovídá stáří díla

vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

31. 08. 2020

Vl. J. Barva - Písnik

olej - plátno

signováno:

49 x 64 cm

1951
rám 64 x 79 cm, oděrky, odpovídá stáří

vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

31. 08. 2020

Neznámý mistr - Zámek Orava

Olej - plátno

signováno:

79 x 96 cm

rám poškozený

vyvolávací cena:

4 500 Kč

4 500 Kč

31. 08. 2020

Alois Moravec - Motiv ze silnice D.Kubín

Olej - karton

signováno:

37 x 55 cm

datováno 1937
vzadu popis díla a věnování rukou autora
rám poškozen

vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 100 Kč

30. 07. 2020

Milan Chabera - Portrét 2008

signováno:

63 x 63 / 87 x 85 cm

TOP stav

vyvolávací cena:

19 000 Kč

21 000 Kč

30. 06. 2020

Jindra Husáriková - Okno

olej - lepenka

signováno:

94 x 54 cm

TOP stav

vyvolávací cena:

28 000 Kč

0 Kč

30. 06. 2020

Ondřej Kočár - Jarní doteky

olej - lepenka

signováno:

83 x 78 / 99 x 93

oděrky na rámu

vyvolávací cena:

15 800 Kč

16 300 Kč

31. 05. 2020

Zdeněk Hajný - Krajina souznění

signováno:

61 x 51 / 86 x 75

strukturovaný olej

vyvolávací cena:

48 800 Kč

48 800 Kč

07. 05. 2020

Vladimír Gažovič - Kolotoč života

litografie

signováno:

85 x 62 / 103 x 75

doatováno 1981
barevná litografie č 51 / 70

vyvolávací cena:

28 000 Kč

0 Kč

30. 04. 2020

Stanislav Sedláček - Brno - panorama

Akvarel

signováno:

32 x 49 cm

akvarel
datováno 2002
rozměr s rámem 50 x 65 cm

vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 600 Kč

30. 04. 2020