Archiv aukcí

Jindra Husáriková - Pták ohnivák

pastel

signováno:

63 x 49 / 84 x 68

TOP stav

vyvolávací cena:

26 000 Kč

26 000 Kč

30. 11. 2020

Libor Lípa - Matčino oko

akryl

signováno:

vzadu

70 x 95

cyklus Taneční kopec, datace 2003
bez adjustace

vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 500 Kč

30. 11. 2020

Libor Lípa - Čočka

akryl - olej

signováno:

vzadu

70 x 95

z cyklu Taneční kopec, datace 2004
bez adjustace

vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 100 Kč

30. 11. 2020

Jiří Slíva - Blue Moon

signováno:

43 x 53 / 65 x 74

č. 12 / 55

vyvolávací cena:

7 500 Kč

7 600 Kč

30. 11. 2020

Alois Šimorda - Mýtina

olej - plátno

signováno:

63 x 73 / 46 x 57 cm

rám místy oděrky, plátno / malba protlačena

vyvolávací cena:

2 000 Kč

3 100 Kč

31. 10. 2020

Jožka Baruch - Chaloupka

akvarel

signováno:

65 x 50 / 48 x 35

zaskleno, datováno ´28

vyvolávací cena:

5 000 Kč

17 500 Kč

31. 10. 2020

signatura nečitelná - Jezdci na lovu

olej - plátno

signováno:

67 x 86 / 49 x 69

signatura s datací 1917
malba popraskaná

vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

31. 10. 2020

Jožka Baruch - Boj s drakem

signováno:

51 x 54 / 29 x 34

orig.dřevoryt
původní rám místy poškozen, zaskleno

vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 600 Kč

31. 10. 2020

E. Vondraš - Zátiší 1936

olej - plátno

signováno:

105 x 128 / 91 x 114

datováno 1936
oděrky a prasklina na rámu

vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 500 Kč

31. 10. 2020

Luisa Černovická - Nevěsta z Blatnice

olej - lepenka

signováno:

59 x 47 / 46 x 35

zezadu nalepena originální ověřovací list s datací 1942
rám místy oděrek

vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 500 Kč

30. 09. 2020