Archiv aukcí

Zdena Höhmová - Mašinka na lentilky

signováno:

30 x 40 cm

rozměr / rám 35,5 x 45,5 cm
rám stříbrný
datováno 2012

vyvolávací cena:

4 500 Kč

4 500 Kč

15. 12. 2019

TIMO - Les na prodej

Akryl

signováno:

vzadu

100 x 130 cm

akryl na plátně

vyvolávací cena:

40 000 Kč

41 000 Kč

20. 11. 2019

Karel Karl Schadt - Chalupy

signováno:

29 x 40 cm

rozměr s rámem 45 x 56 cm
olej na lepence
rám - místy drobné oděrky

vyvolávací cena:

2 900 Kč

3 000 Kč

20. 11. 2019

Vladimír Komárek - Šeptající anděl

Kresba

signováno:

33 x 33 cm

rozměr s rámem 35,5 x 35,5 cm
rozměr grafiky 19 x 19 cm
zaskleno, paspartováno

vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 500 Kč

20. 11. 2019

Pavel Čech - O kamenech

Kombinovaná technika

signováno:

22 x 30 cm

rozměr s rámem 31 x 39 cm

vyvolávací cena:

2 600 Kč

2 600 Kč

20. 11. 2019