Franz Hohenberger - Zátiší s ovocem

Zátiší s ovocem

vyvolávací cena:

22 000 Kč

22 000 Kč

0 Kč

31. 05. 2021

olej - plátno

signováno:

92 x 107 / 56 x 68

zlacený dřevěný rám, praskliny, úlomky
malba v jednom místě poškozena