Helena Zezulová - Šeříky

Šeříky

vyvolávací cena:

28 000 Kč

28 000 Kč

34 776 Kč

31. 03. 2021

Olej - plátno

signováno:

105 x 120 cm

rám poškozen viz foto
vzadu osobní věnování autorky

31. 03. 2021 20:29

28 000 Kč