Přehled aktuálních aukcí

Libor Lípa - Růžová koupelna

akryl - olej

signováno:

120 x 135

datace 2000, plátno, adjustováno

vyvolávací cena:

9 500 Kč

9 500 Kč

datum ukončení:

31. 08. 2022 v 19:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Libor Lípa - Moje žena Hana

olej - plátno

signováno:

124 x 124

datace ´91; s adjustací

vyvolávací cena:

11 500 Kč

11 500 Kč

datum ukončení:

31. 08. 2022 v 19:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Petr Jedlička - Staroušci

signováno:

145 x 156 cm

signováno s datací 2019;
plátno na dřevěném rámu bez adjustace

vyvolávací cena:

29 000 Kč

29 000 Kč

datum ukončení:

31. 08. 2022 v 19:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU