B. Horyna - Práce na poli

Práce na poli

vyvolávací cena:

5 500 Kč

6 000 Kč

7 452 Kč

30. 04. 2021

olej - plátno

signováno:

59 x 79 / 80 x 100 cm

rám poškozen

28. 04. 2021 19:47

6 000 Kč