Neznámý mistr - Pod horou

Pod horou

vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

1 863 Kč

31. 03. 2021

Olej - plátno

signováno:

60 x 70 cm

signováno V.B.50
malba i plátno s poškozením

24. 03. 2021 22:53

1 500 Kč