Konstantin Stoitzner - Wilde Kaiser

Wilde Kaiser

vyvolávací cena:

5 000 Kč

12 500 Kč

15 525 Kč

31. 03. 2021

16

olej - plátno

signováno:

98x68 / 118x88 cm

Wilde Kaiser, podle námětu z Kaiser Gebirge, Kaiserkopf (2159 m/nm)
malba sem tam oděrek, prasklina ...viz foto

31. 03. 2021 20:45

12 500 Kč

31. 03. 2021 20:45

12 000 Kč

31. 03. 2021 20:42

11 500 Kč

31. 03. 2021 20:41

11 000 Kč

31. 03. 2021 20:38

10 500 Kč

31. 03. 2021 20:38

10 000 Kč