Konstantin Stoitzner - Wilde Kaiser

Wilde Kaiser

vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

0 Kč

31. 08. 2020 v 20:31

olej - plátno

signováno:

98x68 / 118x88 cm

Wilde Kaiser, podle námětu z Kaiser Gebirge, Kaiserkopf (2159 m/nm)
malba sem tam oděrek, prasklina ...viz foto