Archiv aukcí

Milan Chabera - Nablízku

Kombinovaná technika

signováno:

33 x 26 cm

rozměr s rámem 39 x 31,5 cm
rozměr samotné grafiky 21 x 15 cm

vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

31. 03. 2020

Michal Halva - Město se zapadajícím sluncem

Kombinovaná technika

signováno:

39 x 43 cm

sololit

vyvolávací cena:

3 500 Kč

5 000 Kč

31. 03. 2020

Milan Chabera - Nadbytek hříchu

signováno:

70 x 70 cm

2004 datováno

vyvolávací cena:

21 000 Kč

22 000 Kč

29. 02. 2020

Dastych - kraj

tempera

signováno:

32 x 39 cm

rám 60 x 66 cm
pasparta poškozena, rám místy praskliny i oděrky

vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

29. 02. 2020

Miloslav Motl - Hráči

olej - plátno

signováno:

80 x 60 cm

1967
malba místy oděrky

vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

29. 02. 2020

Oldřich Kulhánek - Job No 2

Litografie

signováno:

64 x 92 cm

2003
neadjustováno

vyvolávací cena:

48 000 Kč

48 000 Kč

02. 02. 2020

Neznámý mistr - Spasitel

signováno:

62 x 47 cm

vyvolávací cena:

4 000 Kč

0 Kč

02. 02. 2020

Václav Soušek - Růže ve váze

signováno:

48 x 53 cm

rozměr s rámem 68 x 73 cm
olej na plátně
rám - místy drobné oděrky

vyvolávací cena:

2 200 Kč

2 200 Kč

02. 02. 2020

Vojtěch Sedláček - Javorníky od Soláně

Olej - karton

signováno:

29 x 40 cm

rozměr s rámem 43 x 53 cm
r.1956

vyvolávací cena:

2 900 Kč

2 900 Kč

15. 12. 2019

Josef Wagner - Kresba černou

Kresba

signováno:

70 x 47 cm

vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 500 Kč

15. 12. 2019