Archiv aukcí

Kratochvilová Sabina - To čiňte na mou památku

olej - strukturovaný

signováno:

60 x 80 / 69 x 89 cm

kombinovaná technika + olej

vyvolávací cena:

12 500 Kč

12 500 Kč

31. 03. 2021

Boudník Vladimír - Kompozice

signováno:

10 x 16 / 34 x 43 cm

suchá jehla, monogram
pasparta, sklo

vyvolávací cena:

12 500 Kč

12 500 Kč

14. 02. 2021

František Šindelář - Tůň v lese

signováno:

87 x 100 cm

olej na plátně z roku 1922
rozměr s rámem 100 x 113 cm
signováno i datováno - Šil.22
drobná poškození rámu viz.foto

vyvolávací cena:

5 000 Kč

8 500 Kč

31. 01. 2021

Šíma Ladislav - Kytice

olej - strukturovaný

signováno:

61 x 66 / 80 x 75 cm

s datací ´45, rám místy prasklina

vyvolávací cena:

32 000 Kč

32 000 Kč

31. 01. 2021

Klen Viktor - Pohled do kraje

olej

signováno:

51 x 69 / 59 x 77

vyvolávací cena:

4 500 Kč

4 500 Kč

31. 01. 2021

Alois Juříček - Les

olej - plátno

signováno:

74 x 60 / 48 x 69

rám není původní

vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

31. 01. 2021

Jiří Ryšavý - Balvan

Akryl

signováno:

70 x 85 cm

vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

31. 01. 2021

Jiran Robert - Dáma s perlama

olej - plátno

signováno:

70 x 50 cm

bez adjustace, autorské razítko

vyvolávací cena:

28 000 Kč

29 000 Kč

31. 01. 2021

Alois Šimorda - Cesta lesem

olej - plátno

signováno:

87 x 75 / 70 x 58 cm

malba místy oděrek, flíčky

vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

31. 01. 2021

Václav Špála - Děvečka nahoře bez

linoryt

signováno:

25 x 15 cm

kolorovaný linoryt, datace ´18
adjustace rám v rámu

vyvolávací cena:

28 000 Kč

29 000 Kč

15. 12. 2020