Luisa Černovická - Z chudého kraje - polní směs

Z chudého kraje - polní směs

vyvolávací cena:

15 000 Kč

15 000 Kč

0 Kč

30. 11. 2020 v 20:35

olej - plátno

signováno:

84 x 74 / 65 x 55

rám místy oděrěk a prasklina