Luisa Černovická - Z chudého kraje - polní směs

Z chudého kraje - polní směs

vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 000 Kč

9 936 Kč

31. 03. 2021

olej - plátno

signováno:

84 x 74 / 65 x 55

rám místy oděrěk a prasklina

31. 03. 2021 20:39

8 000 Kč