Jožka Baruch - Chaloupka

Chaloupka

vyvolávací cena:

5 000 Kč

17 500 Kč

21 000 Kč

31. 10. 2020

23

akvarel

signováno:

65 x 50 / 48 x 35

zaskleno, datováno ´28

31. 10. 2020 20:32

17 500 Kč

31. 10. 2020 20:32

17 000 Kč

31. 10. 2020 20:31

16 500 Kč

31. 10. 2020 20:31

16 000 Kč

31. 10. 2020 20:31

15 500 Kč

31. 10. 2020 20:31

15 000 Kč