Jožka Baruch - Boj s drakem

Boj s drakem

vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 600 Kč

1 987 Kč

31. 10. 2020

2

signováno:

51 x 54 / 29 x 34

orig.dřevoryt
původní rám místy poškozen, zaskleno

31. 10. 2020 19:15

1 600 Kč

31. 10. 2020 19:14

1 500 Kč