Jožka Baruch - Boj s drakem

Boj s drakem

vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

0 Kč

30. 09. 2020 v 20:32

signováno:

51 x 54 / 29 x 34

orig.dřevoryt
původní rám místy poškozen, zaskleno