E. Vondraš - Zátiší 1936

Zátiší 1936

vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 500 Kč

3 105 Kč

31. 10. 2020

olej - plátno

signováno:

105 x 128 / 91 x 114

datováno 1936
oděrky a prasklina na rámu

28. 10. 2020 12:04

2 500 Kč