signatura nečitelná - Jezdci na lovu

Jezdci na lovu

vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

3 726 Kč

31. 10. 2020

olej - plátno

signováno:

67 x 86 / 49 x 69

signatura s datací 1917
malba popraskaná

14. 10. 2020 19:13

3 000 Kč