signatura nečitelná - Jezdci na lovu

Jezdci na lovu

vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

0 Kč

30. 09. 2020 v 20:32

olej - plátno

signováno:

67 x 86 / 49 x 69

signatura s datací 1917
malba popraskaná