Alois Šimorda - Mýtina

Mýtina

vyvolávací cena:

2 000 Kč

3 100 Kč

3 850 Kč

31. 10. 2020

10

olej - plátno

signováno:

63 x 73 / 46 x 57 cm

rám místy oděrky, plátno / malba protlačena

31. 10. 2020 20:36

3 100 Kč

31. 10. 2020 20:35

3 000 Kč

31. 10. 2020 20:33

2 900 Kč

31. 10. 2020 20:33

2 800 Kč

31. 10. 2020 20:32

2 700 Kč

31. 10. 2020 20:31

2 600 Kč