Libor Lípa - Hana Borovcová

Hana Borovcová

vyvolávací cena:

12 500 Kč

13 000 Kč

16 146 Kč

31. 07. 2021

olej - plátno

signováno:

130 x 145

s datací ´96; adjustováno

29. 07. 2021 12:24

13 000 Kč