Gruberová - Torzo

Torzo

vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

0 Kč

30. 04. 2021 v 20:30

signováno:

25 x 13 / 45 x 32cm

1969, č. 9 / 200
dřevoryt
rám původní, poškozen