Gruberová - Torzo

Torzo

vyvolávací cena:

200 Kč

200 Kč

0 Kč

31. 10. 2021

signováno:

25 x 13 / 45 x 32cm

1969, č. 9 / 200
dřevoryt
rám původní, poškozen