Neznámý mistr - Krajina s potokem

Krajina s potokem

vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

621 Kč

31. 08. 2021

olej - plátno

signováno:

59 x 88 / 45 x 74 cm

malba místy škábanec, rám semtam škrábanec

30. 08. 2021 15:54

500 Kč