Kateřina Vítečková - Bílý kostelík

Bílý kostelík

vyvolávací cena:

150 Kč

150 Kč

186 Kč

31. 08. 2021

litografie

signováno:

11 x 8 / 32 x 25 cm

barevná litografie s datací 1996, zaskleno s paspartou

29. 08. 2021 14:49

150 Kč