Franz Hohenberger - Zátiší s ovocem II.

Zátiší s ovocem II.

vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

0 Kč

30. 09. 2021 v 20:30

olej - plátno

signováno:

66 x 79 / 55 x 66 cm

stav malby viz.foto