Franz Hohenberger - Zátiší s ovocem II.

Zátiší s ovocem II.

vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

6 210 Kč

30. 11. 2021

olej - plátno

signováno:

66 x 79 / 55 x 66 cm

stav malby viz.foto

22. 11. 2021 00:47

5 000 Kč