signatura nečitelná - V uličce

V uličce

vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

621 Kč

28. 02. 2022

litografie

signováno:

52 x 42 / 27 x 21 cm

limitovaná 4/200 se signaturou
adjustováno, zaskleno

28. 02. 2022 19:16

500 Kč