signatura nečitelná - V uličce

V uličce

vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

0 Kč

31. 01. 2022 v 19:30

litografie

signováno:

52 x 42 / 27 x 21 cm

limitovaná 4/200 se signaturou
adjustováno, zaskleno