Katarína Vavrová - Lenoška

Lenoška

vyvolávací cena:

115 000 Kč

115 000 Kč

0 Kč

31. 01. 2021 v 20:40

signováno:

62 x 93 / 97 x 124

japonský ruční papír
pasparta, sklo, nově rámováno