Pavel Sukdolák - Planetka

Planetka

vyvolávací cena:

5 500 Kč

6 600 Kč

8 197 Kč

31. 01. 2022

3

litografie

signováno:

56 x 52 / 80 x 73

autorská lit., 32/50
paspartováno, zaskleno

31. 01. 2022 19:29

6 600 Kč

31. 01. 2022 19:28

6 100 Kč

30. 01. 2022 14:00

5 600 Kč