Pavel Sukdolák - Planetka

Planetka

vyvolávací cena:

6 500 Kč

6 500 Kč

0 Kč

30. 04. 2021 v 20:35

litografie

signováno:

56 x 52 / 80 x 73

autorská lit., 32/50
paspartováno, zaskleno