Josef Pšurný - Přívoz

Přívoz

vyvolávací cena:

4 500 Kč

4 500 Kč

0 Kč

31. 10. 2021 v 20:30

olej - plátno

signováno:

55 x 75 / 40 x 60 cm

signatura s datací 89,
motiv na řece Moravě, Uherský Ostroh
rám místy oděrky