signatura nečitelná - Slunečnice

Slunečnice

vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 500 Kč

0 Kč

31. 07. 2021

olej - plátno

signováno:

55 x 80 / 57 x 82 cm

signatura nečitelná, rám viz foto