Karel Karl Schadt - Chalupy

Chalupy

vyvolávací cena:

2 900 Kč

3 000 Kč

3 726 Kč

20. 11. 2019

2

signováno:

29 x 40 cm

rozměr s rámem 45 x 56 cm
olej na lepence
rám - místy drobné oděrky

20. 11. 2019 10:51

3 000 Kč

20. 11. 2019 10:50

2 900 Kč