Zdena Höhmová - Mašinka na lentilky

Mašinka na lentilky

vyvolávací cena:

4 500 Kč

4 500 Kč

5 589 Kč

15. 12. 2019

signováno:

30 x 40 cm

rozměr / rám 35,5 x 45,5 cm
rám stříbrný
datováno 2012

09. 12. 2019 19:38

4 500 Kč