Helena Zezulová - Šeříky

Šeříky

Olej - plátno

signováno:

105 x 120 cm

rám poškozen viz foto
vzadu osobní věnování autorky

31. 03. 2021

20:29:42

28 000 Kč

+28 000 Kč