Zdena Höhmová - Mašinka na lentilky

Mašinka na lentilky

signováno:

30 x 40 cm

rozměr / rám 35,5 x 45,5 cm
rám stříbrný
datováno 2012

09. 12. 2019

19:38:02

4 500 Kč

+4 500 Kč