Pavel Sukdolák - Planetka

Planetka

litografie

signováno:

56 x 52 / 80 x 73

autorská lit., 32/50
paspartováno, zaskleno

31. 01. 2022

19:29:50

6 600 Kč

+500 Kč

31. 01. 2022

19:28:00

6 100 Kč

+500 Kč

30. 01. 2022

14:00:35

5 600 Kč

+5 600 Kč