Stanislav Sedláček - Brno - panorama

Brno - panorama

vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 600 Kč

4 320 Kč

30. 04. 2020

Akvarel

signováno:

32 x 49 cm

akvarel
datováno 2002
rozměr s rámem 50 x 65 cm

30. 04. 2020 16:19

3 600 Kč