Stanislav Sedláček - Brno - panorama

Brno - panorama

Akvarel

signováno:

32 x 49 cm

akvarel
datováno 2002
rozměr s rámem 50 x 65 cm

30. 04. 2020

16:19:04

3 600 Kč

+3 600 Kč