František Šindelář - Tůň v lese

Tůň v lese

vyvolávací cena:

5 000 Kč

8 500 Kč

10 557 Kč

31. 01. 2021

8

signováno:

87 x 100 cm

olej na plátně z roku 1922
rozměr s rámem 100 x 113 cm
signováno i datováno - Šil.22
drobná poškození rámu viz.foto

31. 01. 2021 20:35

8 500 Kč

31. 01. 2021 20:32

8 000 Kč

31. 01. 2021 20:32

7 500 Kč

31. 01. 2021 20:32

7 000 Kč

31. 01. 2021 20:32

6 500 Kč

31. 01. 2021 20:32

6 000 Kč