František Šindelář - Tůň v lese

Tůň v lese

vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

0 Kč

30. 11. 2020 v 20:35

signováno:

87 x 100 cm

olej na plátně z roku 1922
rozměr s rámem 100 x 113 cm
signováno i datováno - Šil.22
drobná poškození rámu viz.foto