František Šindelář - Tůň v lese

Tůň v lese

signováno:

87 x 100 cm

olej na plátně z roku 1922
rozměr s rámem 100 x 113 cm
signováno i datováno - Šil.22
drobná poškození rámu viz.foto

31. 01. 2021

20:35:21

8 500 Kč

+500 Kč

31. 01. 2021

20:32:43

8 000 Kč

+500 Kč

31. 01. 2021

20:32:25

7 500 Kč

+500 Kč

31. 01. 2021

20:32:25

7 000 Kč

+500 Kč

31. 01. 2021

20:32:09

6 500 Kč

+500 Kč

31. 01. 2021

20:32:09

6 000 Kč

+500 Kč

31. 01. 2021

20:28:19

5 500 Kč

+500 Kč

31. 01. 2021

13:04:57

5 000 Kč

+5 000 Kč