Karel Karl Schadt - Chalupy

Chalupy

signováno:

29 x 40 cm

rozměr s rámem 45 x 56 cm
olej na lepence
rám - místy drobné oděrky

20. 11. 2019

10:51:10

3 000 Kč

+100 Kč

20. 11. 2019

10:50:51

2 900 Kč

+2 900 Kč