signatura nečitelná - Slunečnice

Slunečnice

olej - plátno

signováno:

55 x 80 / 57 x 82 cm

signatura nečitelná, rám viz foto

28. 02. 2022

19:16:01

3 500 Kč

+3 500 Kč