signatura nečitelná - Jezdci na lovu

Jezdci na lovu

olej - plátno

signováno:

67 x 86 / 49 x 69

signatura s datací 1917
malba popraskaná

14. 10. 2020

19:13:27

3 000 Kč

+3 000 Kč