Jožka Baruch - Boj s drakem

Boj s drakem

signováno:

51 x 54 / 29 x 34

orig.dřevoryt
původní rám místy poškozen, zaskleno

31. 10. 2020

19:15:31

1 600 Kč

+100 Kč

31. 10. 2020

19:14:41

1 500 Kč

+1 500 Kč