Alois Šimorda - Cesta lesem

Cesta lesem

vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

12 000 Kč

31. 01. 2021

olej - plátno

signováno:

87 x 75 / 70 x 58 cm

malba místy oděrek, flíčky

31. 01. 2021 20:25

10 000 Kč