Alois Šimorda - Cesta lesem

Cesta lesem

vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

0 Kč

30. 09. 2020 v 20:35

olej - plátno

signováno:

87 x 75 / 70 x 58 cm

malba místy oděrek, flíček