Alois Šimorda - Cesta lesem

Cesta lesem

olej - plátno

signováno:

87 x 75 / 70 x 58 cm

malba místy oděrek, flíčky

31. 01. 2021

20:25:02

10 000 Kč

+10 000 Kč