Ludvík Dobeš - Muzikanti

Muzikanti

vyvolávací cena:

4 000 Kč

5 500 Kč

6 831 Kč

31. 08. 2020

12

olej - plátno

signováno:

84 x 114 / 64 x 94 cm

datováno 58
malba odpovídá stáří, rám místy oděrky a praskliny

31. 08. 2020 16:42

5 500 Kč

31. 08. 2020 16:42

5 000 Kč

31. 08. 2020 16:42

4 900 Kč

31. 08. 2020 16:42

4 800 Kč

31. 08. 2020 12:22

4 700 Kč

31. 08. 2020 11:14

4 600 Kč