Ludvík Dobeš - Muzikanti

Muzikanti

olej - plátno

signováno:

84 x 114 / 64 x 94 cm

datováno 58
malba odpovídá stáří, rám místy oděrky a praskliny

31. 08. 2020

16:42:48

5 500 Kč

+500 Kč

31. 08. 2020

16:42:48

5 000 Kč

+100 Kč

31. 08. 2020

16:42:48

4 900 Kč

+100 Kč

31. 08. 2020

16:42:48

4 800 Kč

+100 Kč

31. 08. 2020

12:22:03

4 700 Kč

+100 Kč

31. 08. 2020

11:14:04

4 600 Kč

+100 Kč

31. 08. 2020

11:14:04

4 500 Kč

+100 Kč

31. 08. 2020

11:14:04

4 400 Kč

+100 Kč

31. 08. 2020

11:14:04

4 300 Kč

+100 Kč

31. 08. 2020

11:14:04

4 200 Kč

+100 Kč

28. 08. 2020

14:28:35

4 100 Kč

+100 Kč

07. 08. 2020

15:57:01

4 000 Kč

+4 000 Kč