Konstantin Stoitzner - Wilde Kaiser

Wilde Kaiser

olej - plátno

signováno:

98x68 / 118x88 cm

Wilde Kaiser, podle námětu z Kaiser Gebirge, Kaiserkopf (2159 m/nm)
malba sem tam oděrek, prasklina ...viz foto

31. 03. 2021

20:45:30

12 500 Kč

+500 Kč

31. 03. 2021

20:45:08

12 000 Kč

+500 Kč

31. 03. 2021

20:42:09

11 500 Kč

+500 Kč

31. 03. 2021

20:41:55

11 000 Kč

+500 Kč

31. 03. 2021

20:38:56

10 500 Kč

+500 Kč

31. 03. 2021

20:38:56

10 000 Kč

+500 Kč

31. 03. 2021

20:35:57

9 500 Kč

+500 Kč

31. 03. 2021

20:35:57

9 000 Kč

+500 Kč

31. 03. 2021

20:32:58

8 500 Kč

+500 Kč

31. 03. 2021

20:32:58

8 000 Kč

+500 Kč

31. 03. 2021

20:29:59

7 500 Kč

+500 Kč

31. 03. 2021

20:29:59

7 000 Kč

+500 Kč

31. 03. 2021

20:22:44

6 500 Kč

+500 Kč

31. 03. 2021

20:18:10

6 000 Kč

+500 Kč

31. 03. 2021

20:18:00

5 500 Kč

+500 Kč

31. 03. 2021

15:32:37

5 000 Kč

+5 000 Kč