E. Vondraš - Zátiší 1936

Zátiší 1936

olej - plátno

signováno:

105 x 128 / 91 x 114

datováno 1936
oděrky a prasklina na rámu

28. 10. 2020

12:04:51

2 500 Kč

+2 500 Kč