Přehled aktuálních aukcí

Jaroslav Zděnek - Déšť pro bohaté

Akryl - plátno

signováno:

vzadu

70 x 50 cm

bez poškození

vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

datum ukončení:

30. 04. 2020 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Antonín Čalkovský - 17.VI.95

Kresba

signováno:

63 x 45 cm

technika - uhel
rám původní s oděrky

vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 000 Kč

datum ukončení:

30. 04. 2020 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Karel Kožíšek - Brno II.

pastel

signováno:

64 x 50 cm

pastel - 40 x 30 cm
TOP stav, nový rám, antireflex

vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

datum ukončení:

30. 04. 2020 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Karel Kožíšek - Brno I.

pastel

signováno:

64 x 50 cm

pastel - 40 x 30 cm

vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

datum ukončení:

30. 04. 2020 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Josef Valčík - Kytice v hnědé váze

Akryl - plátno

signováno:

100 x 100 cm

TOP stav
původní cena 35.000,- Kč

vyvolávací cena:

25 000 Kč

25 000 Kč

datum ukončení:

30. 04. 2020 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Vojtěch Hynek Popelka - Na cestě k lesu

Olej - plátno

signováno:

62 x 76 cm

rozměr plátna 44 x 57 cm
oděrky na rámu

vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

datum ukončení:

30. 04. 2020 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU