Přehled aktuálních aukcí

Jaromír Seidl - Staré Bělidlo v Ratibořicích

signováno:

26 x 34 / 45 x 52 cm

rám poškozen

vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

datum ukončení:

28. 02. 2021 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Gruberová - Torzo

signováno:

25 x 13 / 45 x 32cm

1969, č. 9 / 200
dřevoryt
rám původní, poškozen

vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

datum ukončení:

28. 02. 2021 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Jiří DVOŘÁK - Rozjímání

pastel

signováno:

21,5 x 29 cm

1969, i.č.681 z pozůstalosti akademického alíře

vyvolávací cena:

4 500 Kč

4 500 Kč

datum ukončení:

28. 02. 2021 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Jiří DVOŘÁK - Schůzka

tempera

signováno:

30 x 42 cm

1940, i.č.2/868 z pozůstalosti akademického malíře

vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

datum ukončení:

28. 02. 2021 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Vojtěch Hynek Popelka - Na poli

Olej - plátno

signováno:

34 x 43 cm

rozměr plátna 26 * 35 cm
oděrky na rámu, rám rozklížen

vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

datum ukončení:

28. 02. 2021 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Pavel Sukdolák - Planetka

litografie

signováno:

56 x 52 / 80 x 73

autorská lit., 32/50
paspartováno, zaskleno

vyvolávací cena:

6 500 Kč

6 500 Kč

datum ukončení:

28. 02. 2021 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU