Vojtěch Hynek Popelka - Na cestě k lesu

Na cestě k lesu

Olej - plátno

signováno:

62 x 76 cm

rozměr plátna 44 x 57 cm
oděrky na rámu

30. 08. 2021

17:09:27

2 000 Kč

+2 000 Kč